en | lt

Investuokite į savo kūrybiškumą ir inžinerinius sprendimus. Gamyba patikėkite mums.

Detalių gamyba

Esame ypatingai lankstūs bei konkurencingi gamindami nestandartinių pramonės įrengimų detales pagal klientų brėžinius. Gaminiai įprastai yra suvirinami, mechaniškai apdirbami bei nudažomi, gaminami mažomis arba vidutinio dydžio serijomis.

Mūsų įmonės unikalumas - gamybinių pajėgumų universalumas. Įrengimams bei detalėms tampant vis sudetingesnėms, mūsų siūlomų galimybių tikslas - idealus balansas tarp suvirinimo bei mechaninio apdirbimo darbų. Taip užtikriname lankstūmą, trumpesnius gamybos terminus bei didesnę gamybinio proceso kontrolę.

Įrengimų gamyba

Išnaudodami savo gamybinius pajėgumus bei universalumą, turime galimybę visas pagamintas detales surinkti į vidutinio sudėtingumo pusiau surinktus arba pilnai veikiančius įrengimus - konvejerius, pramonės įrengimus ar net pilnas gamybines linijas.

Suprantame, kad surinkimo procesas yra ypatingai svarbus norint užtikrinti kokybišką bei ilgalaikį įrengimų veikimą. Tikime, jog mūsų ilgametė patirtis tai gali užtikrinti, o bekompromisė komunikacija ir atvirumas - tai garantuoti. Taip pat, galime pasirūpinti ir standartinių komponentų užpirkimu.

Pasirūpinsime pilna Jūsų gaminių tiekimo grandine

Vystymas
Vystymas
Skaityti daugiau
Tiekimas
Tiekimas
Skaityti daugiau
Gamyba
Gamyba
Skaityti daugiau
Logistika
Logistika
Skaityti daugiau

Mechaninis apdirbimas

Aumeta stiprybė - mechaninio apdirbimo galimybės bei pajėgumai. Turėdami ypatingai universalų įrengimų sąrašą galime apdirbti gaminius, kurių dydis vos 200x200x200, o maksimalūs apdirbdami gabaritai - iki 4200x2100x1070 mm.

Suvirinimas

5 pilnai paruoštos suvirinimo stotelės su 1500 valandų maksimaliu pajėgumu per mėnesį. Maksimalus suvirinamų konstrukcijų dydis - iki 6000x3000x3000 mm ir 5 tonų gaminiai. Esame sertifikuoti pagal EN3834-2 ir EN9606-1 suvirinimo standartus.

Padengimas

Turime galimybes gaminius nušratuoti (pagal Sa2.5 standartą), atlikti grūdinimą (iki 60 HRC kietumo) bei nudažyti (šlapiu būdu). Turime partnerius, kurie gali gaminius nucinkuoti, nujuodinti bei nudažyti milteliniu būdu.

Subranga

Glaudžiai dirbame su ilgamečiais partneriais, kurie mums padeda kuomet gaminius reikia išpjauti lazeriu ir sulankstyti, valcuoti, pjauti viela ar pamatuoti CMM 3D matavimo mašina (didelių gabaritų gaminiams).