en | lt

"Business as usual" mums neįdomu. Mūsų tikslas - tobulėti patiems ir kartu tobulinti visą industriją.

Modernus požiūris į gamybą

Esame viena universaliausių įrengimų gamybos bei metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje bei Pabaltyje. Gaminame nestandartinius plieno gaminius bei įrengimus pagal klientų brėžinius ir specifikacijas, kuriuos jau 25 metus eksportuojame į Švediją, Suomiją bei Vokietiją. Kasmet stabiliai augame bent po 10% ir investuojame apie 300tūkst. eurų per metus.

Kadangi mūsų gamybos sfera reikalauja itin geros komunikacijos, tarpusavio supratimo, greitos reakcijos, ypatingai vertiname ilgalaikes partnerystes ne tik su klientais, bet ir mūsų kolegomis bei tiekėjais. Suprantame, kad šioje itin konkurencingoje gamybos srityje turime būti išskirtiniai ir dėti extra žingsnius jei norime konkuruoti aukščiausiame lygyje, t.y. dirbti su įdomiausiais projektais bei klientais. Todėl kiekvieną dieną motyvuojame save siekti daugiau, padaryti geriau ir dalintis savo pasiekimais su mūsų ilgalaikiais partneriais.

photo

Misija ir įkvėpimas

Manome, kad nestandartinių įrengimų bei detalių gamybos industrija yra pernelyg konservatyvi ir to pasekoje, turi milžinišką neišnaudota potencialą. Esame užsibrėžę sau misiją - dirbti ne tik geriau, tačiau tuo pačiu įnešti į gamybą inovacijų ir nematytų sprendimų, kurie stebintų ne tik mus pačius, bet ir mūsų partnerius. Kad šiuos tikslus pasiektume, kiekvienais metais išsikeliame vis naujus iššūkius, kurie vis dažniau siejasi su skaitmeninimo sprendimais, informacijos kontrole, gamybos valdymu bei automatizacija.

Nors mūsų industrijos lyderiai mus įkvepia siekti daugiau, daugiausia motyvacijos semiames iš kitų, novatoriškesnių sričių - programinės įrangos vystytojų, telefonų gamintojų, automatikos specialistų ir net žaidimų industrijos. Akivaizdu, kad gamybiniais pajėgumais vis dar vejames stipriausius senojo žemyno gamintojus, tačiau tam, kad mūsų žingsnis būtų spartesnis, suprantame, jog turime imtis rizikingų sprendimų, būti pionieriais ne tik savo konkrečioje srityje, bet ir visame gamybos sektoriuje. Tikime, kad einame teisingu keliu ir įkvėpsime kitus sekti kartu.

65
motyvuoti specialistai
25
metų patirtis metalo apdirbime
2.8+
metinė apyvartą, mln. eur
75%
eksportuojama į Europos Sąjungą

Kokybės užtikrinimas

Įmonėje įsteigtas kokybės skyrius, kurio pagrindinis tikslas – užtikrinti, jog pagaminti gaminiai pilnai atitinka brėžinio reikalavimus prieš jam išvykstant pas klientą.

Tikrinimo procesas prasideda pačioje gamybos pradžioje ir baigiasi pakavimo stadijoje. Tikrinami visi gaminio kokybei jautrūs aspektai – medžiagų patikra, suvirinimo kokybė, matmenų atitikimai, paviršių švarumo reikalavimai ir kita.

photo

Matavimo įranga

Nuolatos investuojame į matavimo įrankius, jų kalibravimą bei bendrą priežiūra. Visi įrankiai esantys įmonėje tikrinami kas nustatytą periodą ir reikalui esant, kalibruojami.

Be metalo pramonėje įprastai žinomų matavimo įrankių, taip pat naudojame CMM (3D) matavimo mašiną, paviršiaus švarumo matuoklį, medžiagos kietumo matuoklį, optinį mikroskopą bei dažų storio matuoklį.

Įmonės sertifikatai

ISO9001:2015
Atsisiuntimai
ISO9001:2015
Atsisiuntimai
EN3834-2
Atsisiuntimai
info

Mieli lankytojai,

Be atsiusintimų esančių kairėję, taip pat turime Jums paruošę kitos naudingos informacijos apie mūsų veiklą - įmonės prezentaciją, 3D įmonės vizualizaciją ir kt.

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda - sales@aumeta.lt