en | lt

"Business as usual" mums neįdomu. Mūsų tikslas - tobulėti patiems ir kartu tobulinti visą pramonę

Modernus požiūris į gamybą

Esame viena universaliausių įrengimų gamybos bei metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje bei Pabaltyje. Gaminame nestandartinius plieno gaminius bei įrengimus pagal klientų brėžinius ir specifikacijas, kuriuos jau 25 metus eksportuojame į Švediją, Suomiją bei Vokietiją. Kasmet stabiliai augame bent po 10% ir investuojame apie 300tūkst. eurų per metus.

Kadangi mūsų gamybos sfera reikalauja itin geros komunikacijos, tarpusavio supratimo, greitos reakcijos, ypatingai vertiname ilgalaikes partnerystes ne tik su klientais, bet ir mūsų kolegomis bei tiekėjais. Suprantame, kad šioje itin konkurencingoje gamybos srityje turime būti išskirtiniai ir dėti papildomus žingsnius jei norime konkuruoti aukščiausiame lygyje, t.y. dirbti su įdomiausiais projektais bei klientais. Todėl kiekvieną dieną motyvuojame save siekti daugiau, padaryti geriau ir dalintis savo pasiekimais su mūsų ilgalaikiais partneriais.

photo

Misija ir įkvėpimas

Manome, kad nestandartinių įrengimų bei detalių gamybos industrija yra pernelyg konservatyvi ir to pasekoje, turi milžinišką neišnaudota potencialą. Esame užsibrėžę sau misiją - dirbti ne tik geriau, tačiau tuo pačiu įnešti į gamybą inovacijų ir nematytų sprendimų, kurie stebintų ne tik mus pačius, bet ir mūsų partnerius. Kad šiuos tikslus pasiektume, kiekvienais metais išsikeliame vis naujus iššūkius, kurie vis dažniau siejasi su skaitmeninimo sprendimais, informacijos kontrole, gamybos valdymu bei automatizacija.

Nors mūsų industrijos lyderiai mus įkvepia siekti daugiau, daugiausia motyvacijos semiames iš kitų, novatoriškesnių sričių - programinės įrangos vystytojų, telefonų gamintojų, automatikos specialistų ir net žaidimų industrijos. Akivaizdu, kad gamybiniais pajėgumais vis dar vejames stipriausius senojo žemyno gamintojus, tačiau tam, kad mūsų žingsnis būtų spartesnis, suprantame, jog turime imtis rizikingų sprendimų, būti pionieriais ne tik savo konkrečioje srityje, bet ir visame gamybos sektoriuje. Tikime, kad einame teisingu keliu ir įkvėpsime kitus sekti kartu.

25+
Metai metalo apdirbime
60+
Profesionalų komanda
75%
Eksportojama į Europos Sąjungą
100%
Atsidavimas partnerystei

Kokybės valdymas

Pagal mūsų vidinę kokybės sistemą bei ISO9001:2015 standartus užtikriname, kad pasiekiami visi kokybės bei kliento reikalavimai, pradedant medžiagų patikra, baigiant galutine kontrole bei gaminių testavimu. Patikros procesai nuolatos dokumentuojami bei protokoluojami ir taip garantuojame gamybos proceso atsekamumą.

Kokybės skyrius užtikrina, kad visi matavimo įrankiai bei technika nuolatos atnaujinama ir kalibruojama pagal gamintojo specifikacijas, jog būtų garantuojamas tikslus matavimo procesas.

Požiūris į kokybę

Mūsų komandos požiūris į kokybę yra labai paprastas - mūsų klientai yra aukščiausio lygmens pramonės gamintojai, o aukščiausioje pramonės lygoje žaidimo taisyklės paprastos - arba gamini tik bekompromisės kokybės gaminius arba negamini visai. Neleidžiame sau turėti "leistinos" ribos brokui ir siekiame tik 100% rezultato.

Būtent dėl tokio bekompromisio požiūrio mes ypatingai vertiname darbą komandoje, vienas kito supratimą ir problemas sprendžiame kartu ieškodami sprendimų, kaip kokybės problemų išvengti ateityjes.

Sertifikatai

ISO 9001:2015
Kokybės valdymas
ISO 14001:2015
Aplinkosaugos valdymas
ISO EN3834-2
Suvirinimo procedūros
ISO EN9606-1
Suvirinimo sertifikatas

Atsisiuntimai

info

Mieli lankytojai,

Be atsisiuntimų esančių kairėję, taip pat turime Jums paruošę kitos naudingos informacijos apie mūsų veiklą - įmonės prezentaciją, 3D fabriko vizualizaciją ir kt.

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda - sales@aumeta.lt